يکشنبه،22 تير 1399 English

Lorestan
University of Medical Sciences


   
  • اطلاعيه ويژه دانشجويان جديدالورود (نيمسال دوم سالتحصيلي ۹۸-۹۷)
   كد اطلاعيه: 4199
   تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۰۱
   تعداد بازديد: 3029

   اطلاعيه ويژه دانشجويان جديدالورود (نيمسال دوم سالتحصيلي ۹۸-۹۷)

   دانشجويان عزيز، ضمن خير مقدم، لازم است جهت پذيرش و اسكان در خوابگاه به نكات موجود در متن اطلاعيه توجه ويژه به عمل آيد

   الف) خوابگاه:

   دانشجويان متقاضي و واجد شرايط خوابگاه (طبق ليست اسامي، اينجا را كليك كنيد) لازم است با در دست داشتن مدارك لازم از تاريخ ۹۷/۱۱/۱۳ تا ۹۷/۱۱/۱۶ جهت معرفي و اسكان در خوابگاه مربوطه به اداره امور خوابگاه‌ها واقع در مجتمع كمالوند مراجعه نمايند؛ بديهي است عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله عدم نياز به خوابگاه تلقي مي‌شود.

   با توجه به ظرفيت محدود خوابگاه‌هاي برادران، به دانشجويان برادر در رشته‌هاي پرستاري، بهداشت حرفه‌اي، بهداشت عمومي، علوم آزمايشگاهي و پروتز دندان، خوابگاه دولتي تعلق نمي‌گيرد؛ در صورت وجود ظرفيت، در ترم‌هاي بعدي در خوابگاه اسكان داده خواهند شد. دانشجويان متقاضي خوابگاه در صورت تمايل جهت معرفي به خوابگاه خودگران لازم است به منظور اسكان از تاريخ ۹۷/۱۱/۱۳ لغايت ۹۷/۱۱/۱۶ شخصاً به اداره امور خوابگاه‌هاي دانشگاه مراجعه كنند؛ بديهي است با توجه به ظرفيت محدود خوابگاه خودگردان در صورت عدم مراجعه در موعد مقرر دانشجو پذيرش و اسكان داده نخواهد شد.

      ***مدارك مورد نياز ويژه دانشجويان معرفي شده به خوابگاه دولتي شامل:

   الف- ارائه تعهد نامه ثبت شده در دفاتر رسمي ثبت (الزامي بوده و شرط صدور مجوز اسكان است) دقيقا مطابق با نمونه فرم (فرم شماره ۱، اينجا را كليك كنيد) و بر اساس راهنماي پيوست، اينجا را كليك كنيد.

   ب- فرم تعهد والدين (فرم شماره ۲، اينجا را كليك كنيد) مخصوص خواهران دانشجو (كه بايستي پس از تكميل توسط ولي/قيم قانوني دانشجو در يكي دفاتر اسناد رسمي كشور ثبت شود).

   ج- فايل اسكن شده عكس دانشجو با فرمتjpg  و حجم حداكثر ۲۰۰ كيلوبايت در قالب CD.

   د- تصوير شناسنامه، كارت ملي و سند ازدواج (درصورت تأهل براي دانشجويان خواهر).

   ***وسايل مورد نياز: وسايل خواب (تشك، پتو..) و ساير وسايل شخصي

   ب) تغذيه:

   جهت دريافت كارت تغذيه، دانشجو بايستي شخصاً با در دست داشتن كارت ملي و با ارائه شماره دانشجويي و پرداخت مبلغ۱۵۰۰۰۰ريال به واحد امور تغذيه، محل ثبت نام مراجعه كند.

   ج) دانشجويان پذيرفته شده دانشكده‌هاي اقماري: دانشجويان پذيرفته شده دانشكده‌هاي اليگودر، بروجرد و پلدختر و مجتمع عالي سلامت دورود در مورد خدمات مذكور به دانشكده مربوطه مراجعه نمايند و نياز به حضور در اين معاونت ندارند.

   كانال پيام رسان سروش مديريت امور دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي لرستان به منظور اطلاع از خدمات خوابگاه، تغذيه و اياب و ذهاب: @modlums  

دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني استان

لرستان

تعداد بازدید: 22971924 آخرین به روزرسانی: 21 تير 1399

 مقالات articles  2018  2017  2016  2015  2014 

سئوالات متداول
بيانيه حريم خصوصي
 بيانيه توافق سطح خدمات
راهبرد مشاركت دستگاه
IT
eprints
طراحي قالب

.

Page created in 0.50717711448669 seconds.
memoryUsage : 7547Kb