شنبه،28 فروردين 1400 English

Lorestan
University of Medical Sciences


   
  • دعوت از پژوهشگران
   كد اطلاعيه: 5074
   تاريخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۲۶
   تعداد بازديد: 472

   دعوت از پژوهشگران

   دعوت از پژوهشگران براي معرفي طرحهاي اثرگذار

   پژوهشگر محترم
   با سلام و احترام
   هدف نهايي پژوهش بهبود وضعيت سلامت و رفاه جوامع مي‌باشد. براي دستيابي به اين هدف، بايد مبتني بر نياز، پژوهش انجام شود و نتايج آن در تصميم‌گيري‌هاي ذينفعان سلامت مورد استفاده قرار گيرد. به منظور ترويج استفاده از نتايج پژوهش‌هاي سلامتي در تصميم‌گيري‌هاي مرتبط با سلامت، اولين قدم اندازه‌گيري آن است. به همين دليل ارزشيابي عملكرد دانشگاه‌هاي علوم پزشكي كشور بر اساس شاخص اثرات پژوهش‌ها در اولويت برنامه‌هاي معاونت تحقيقات و فناوري قرار گرفته است تا بدين وسيله علاوه بر ترسيم وضعيت موجود، نقاط نيازمند مداخله، شناسايي و مداخلات اثربخش اجرا گردند.
   به منظور ارزشيابي اثر پژوهش‌هاي سلامت، چارچوب‌ها و شاخص‌هايي در سطح بين‌المللي پيشنهاد شده‌اند كه در اين ارزشيابي حيطه‌هاي اثر بر تصميم‌گيري، اجرايي شدن نتايج پژوهش، اثرات سلامتي و اثرات اقتصادي مورد بررسي قرار مي‌گيرند.
   بنابراين از شما پژوهشگران محترم تقاضا مي‌گردد، سؤالاتي را كه در فرم شماره 1 مطرح شده‌اند، بررسي نموده و چنانچه در مورد طرح‌هاي تحقيقاتي خود كه در طي سال‌هاي 1397، 1398 و 1399 حداقل يكي از اثرات بيان شده در فرم را داشته‌اند، لطفاً نسبت به تكميل فرم اقدام نموده و به همراه مستندات مورد نياز به معاونت تحقيقات و فناوري دانشگاه ارسال نماييد. توجه فرماييد كه براي هر طرح تحقيقاتي اثربخش، بايد فرم ارزشيابي جداگانه‌اي تكميل گردد. همچنين تعريف اثرات پژوهش به تفكيك حيطه‌هاي مختلف و مستندات مورد نياز در «پروتكل برنامۀ ارزشيابي دانشگاه‌هاي علوم پزشكي جمهوري اسلامي ايران بر اساس شاخص‌هاي اثرات پژوهش‌هاي سلامت نسخه پژوهشگر» بيان شده كه به پيوست نامه ارسال شده است.
   توجه فرماييد كه:
   - سال تصويب پژوهش و سال خاتمه آن اهميت ندارد، مهم اين است كه در سه سال تعيين شده، تأثيرگذاري پژوهش به وقوع پيوسته باشد.
   - مستندات مورد نياز براي هر يك از اثرات، در جدول شماره 4 پروتكل بيان شده است.
   - براي هر پژوهش تأثيرگذار، فرم ارزشيابي جداگانه تكميل گردد.

   در صورتي كه پژوهش‌هاي شما پژوهشگر محترم، اثراتي را ايجاد نموده كه در اين پروتكل در نظر گرفته نشده است، لطفاً با جناب آقاي توماج سابوته (09166993568)، نماينده ارزشيابي دانشگاه، تماس بگيريد. ايشان سؤالات و اشكالات را با تيم ستادي مطرح و پاسخ را به آگاهي شما خواهند رساند. لطفاً تا تاريخ 9 ارديبهشت‌ماه 1400، فرم شماره 1 به همراه مستندات مورد نياز را به كارشناس ارزشيابي دانشگاه تحويل فرماييد.

   با تشكر
    

دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني استان

لرستان

تعداد بازدید: 24863101 آخرین به روزرسانی: 28 فروردين 1400

پشتيباني افراد كم توان

 مقالات articles  2018  2017  2016  2015  2014 

سئوالات متداول
كانال ايتا دانشگاه
بيانيه حريم خصوصي
 بيانيه توافق سطح خدمات
راهبرد مشاركت دستگاه
دستور العمل بروزرساني سايت
فرم مشاركت الكترونيكي شهروندان در فرآيندها و تصميمات
فروم گفتگوي دانشگاه
IT
eprints
طراحي قالب

.

Page created in 0.6325740814209 seconds.
memoryUsage : 5809Kb