• 1403/03/13 - 14:18
  • - تعداد بازدید: 231
  • - تعداد بازدیدکننده: 218
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
جلسه هیات رئیسه

جلسه هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد

به گزارش وبدا، سیصد و چهل و یکمین جلسه هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی لرستان به ریاست دکتر بهرام دلفان و با حضور اعضا در سالن جلسات ستاد مرکزی برگزار گردید.

به گزارش وبدا، سیصد و چهل و یکمین جلسه هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی لرستان به ریاست دکتر بهرام دلفان و با حضور اعضا در سالن جلسات ستاد مرکزی برگزار گردید.
دکتر دلفان در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت، اظهار داشت: دولت سیزدهم خدمات شایانی را در حوزه سلامت به ملت ایران ارائه داده است.
وی با بیان اینکه در این دولت پروژه های مختلف زیرساختی بهداشتی و درمانی، تجهیزات و... به بهره برداری رسیده، افزود: در استان لرستان نیز این خدمات شامل افتتاح ٧١ پروژه بهداشتی درمانی بوده است و در بزودی ٢٨ پروژه جدید نیز افتتاح خواهد شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان خاطر نشان کرد: در حوزه تجهیزات نیز در مراکز بهداشتی و درمانی استان امکانات و تجهیزات پیشرفته ای خریداری و جهت ارائه خدمت به مردم بکار گرفته شده اند.
دکتر دلفان در ادامه به الکترونیکی نمودن برخی از خدمات و حذف کاغذ در مراکز درمانی اشاره کرد و گفت: اقدامی که اخیرا توسط مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه در راستای الکترونیکی نمودن خدمات و حذف کاغذ صورت گرفته، جای قدردانی دارد.
دکتر دلفان تصریح کرد: سالانه هزینه‌های فراوانی در راستای استفاده از کاغذ و چاپ در بیمارستان ها بوده که این هزینه با اقدامات انجام شده، کاهش یافته است.
در این جلسه مهندس امین طهماسبی توضیحاتی در خصوص اجرای طرح های الکترونیکی کردن خدمات در دانشگاه را تشریح کرد.
در ادامه جلسه درخواست های وارده به هیات رئیسه مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم برای آنها اتخاذ شد.

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 2498
کلمات کلیدی
خانم  شرافتی
مؤلف خبر

خانم شرافتی